Hakkımızda

Zafer Uçar
Zafer UÇAR

23.09.1980 tarihinde Almanya’da doğmuştur. Çocukluk yıllarını Almanya’da geçiren Zafer Uçar daha sonra 1994 yılında birçok Türk ailesinin yaptığı gibi Türkiye’ye ailece temelli dönüş yapmıştır. Resime olan merakını henüz çocukken keşfeden Zafer Uçar Stuttgart sokaklarına Grafiti sanatında imza anlamına gelen ‘tag’ ‘atarak ‘Picasso’ ismini almıştır. Sayısız sokaklara ismini bırakan Zafer Uçar nam-ı diğer Picasso bununla yetinmeyip sanatını ileri taşımıştır.

Ortaokul ve Lise yıllarında okuldaki sıraları karalayarak ün yapmıştır. Hocalarının tavsiyesi üzerine güzel sanatlar kurslarına katılmış, orda göstermiş olduğu başarılar sonucunda da Marmara Üniversitesi Acıbadem Güzel Sanatlar Fakültesini kazanmıştır. Üniversite yıllarında abisi ile grafik-web tasarım üzerine kurdukları ‘Baza Techshop’ sayesinde birçok ulusal ve uluslararası projelere imza atmışlardır. Projeleri Expo Channel kanalından destek görmüş ve 2004 yılı ‘Baza Techshop’ için dönüm noktası olmuştur. 2007 yılının son aylarında ‘Baza Techshop’ çeşitli sebeplerden dolayı kapanmıştır. Buna sebep olarak; vatani görev, üniversite, diyebiliriz.

Okulunu yarıda bırakıp vatani görevine giden Zafer Uçar, ‘sanat her yerde ve herkese’ mantığıyla dövme işine yaklaşık 4,5 sene önce amatör olarak başladı. Takvimler 2009 yılını gösterdiğinde ise ‘West Coast Tattoo’ doğdu.

Hemen randevu alın

Dövme, Duvar Boyama için bizlerle çekinmeden iletişime geçin

İletişim
Galerimiz

Yaptığımız dövme ve duvar boyama sanatına bakabilirsiniz.

Galeri için giriş